Kaera 21a, Tallinn
10318, Eesti Vabariik


+372 58081044

Sõbrad:

laager

TKD laagrid

Taekwondo suvelaagrites said sportlased üle terve Eesti mitte ainult treenida, vaid ka suurepäraselt puhata. Kokku toimus kolm laagrit: Lõuna-Eestis, Lääne-Virumaal ja Tartus.

eok

EOK vastuvõtt

EOK tänuvastuvõtt 2017 esimesel poolaastal Eestile rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlastele ja nende treeneritele.

LV

Tallinna Linna autasud

Tallinna Linnavalitsus tunnustas tallinlastest sportlasi Vladislav Žarovi, Aleksandеr Antonovi, Martin Stihharevi, Vjatšeslav Ištšiki ja Nikita Tšistjakovi sportlikke saavutuste eest Euroopa meistrivõistlustel.

kino

Hooaja lõpp

11. juunil toimus igaaastane vanemate bowlingu võistlus. Aga 18. juunil kutsus Eesti Taekwondo Liidu president Mihhail Kõlvart kõiki «Katleri» klubi sportlasi kinno.

tsk

TSK parimate vastuvõtt

8. juunil Salme Kultuurikeskuses tunnustas Tallinna Spordikool oma parimaid õpilasi. Taekwon-do harrastajate seast toodi välja Anni Ermel ja Martin Stihharev.

lat

Baltic TigerCup 2017

Eesti meeskond käis 3. juunil Riias esimesel «Balti riikide Tiigril». Võistlustel võtsid osa sportlased Eestist, Lätist ning Inglismaalt. Programmis olid Taekwondo kahevõitlus ja tul ning Gladiaatori võistlused – kahevõitlus pehmete patjadega, mis toimus batuudil ning lõbus teatejooks suurel batuudikompleksil! Parimad

Taekwondo – mitmefunktsionaalne spordiala. Taekwondo on üles ehitatud anatoomia, biomehaanika, füsioloogia ja füüsilise kasvatuse alastele teadmistele. Teaduslik lähenemisviis annab mitmekülgse ettevalmistuse võimaluse ja soodustab sportlaste harmoonilist arengut. Loe edasi…