Czech Open 2017

tshehhi

18. ja 19. märtsil Nürnbergi linnas (Tšehhis) toimus Taekwon-do ITF Euroopa Karikas “Czech Open 2017”. Rohkem kui 500 osalejat 20 riigist võistlesid 7 platsil sellistel aladel nagu sparring, tul, hüppetehnika ning purustamine. Eesti koondist esindasid 25 sporlast Tallinnast, Pärnust, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt, Haapsalust, Maardust ning 3 treenerit Kazbulat Šhogenov, Robert Trofimov ja Aleksander Antonov.
Karikas «Parima kadeti» kategoorias sai Pärnu Taekwon-do klubi esindaja Denis Gorškov, kes võitis 2 medalit sellel turniiril (treener Vladislav Shonitsev).
Karikas parima meeskonna arvestuses sai Ukraina 12 kuldmedaliga, teine ja kolmas koht läksid koduklubidele.
See turniir oli viimane meie meeskonna jaoks enne Euroopa Meistrivõstlusi 2017, mis toimuvad Liverpoolis Inglismaal 25-30 aprillil.
Õnnitleme kõiki medaliste ning soovime edukat esinemist Euroopa Mestrivõistlustel.