Kaera 21a, Tallinn
10318, Eesti Vabariik

taekwondo@tkd.ee

Facebook Pagelike Widget

Sõbrad

Eksam

Klubide eksamid

Detsember on aeg klubide eksamiteks kvalifikatsiooni tõstmiseks. Soovime edu kõikidele sportlastele! Usume, et teil  õnnestub kõik!

Hvarang

Hvarang Cup

11.detsembril toimus Lasnamäe kergejõustikuhallis järjekordne rahvusvaheline meeskondlik turniir taekwondos ITF Hvarangi Karikas laste ja juunioride seas. Turniiril osales ligi 160 sportlast 12-st klubist üle kogu Eesti ja Läti. Täname organiseerijaid sooja vastuvõtu eest!

november-22-5

Vanemate päev

Iga kuu esimesel reedel toimub Katleri klubis vanemate päev. Lapsed ja nende vanemad saavad koos treenida. See annab parema võimaluse teineteisest aru saada ja teineteist toetada. Täname suurepärase algatuse eest!

november-22-4

Palju õnne!

novembril 2022 sai Eesti Taekwondo Liit 30-ne aastaseks! Täname kõiki ja igaüht, kes olid meiega kõik need aastad! Sügav kummardus teile! Kui olete meie kõrval, muutub kõik võimalikuks!

november-22-3

Bulgaaria Open 2022

12.-13.novembril toimus Bulgaarias (Plovdiv) rahvusvaheline turniir taekwondos ITF „ Avatud Bulgaaria“ – «Bulgary Open». Sellel aastal võttis Bulgaaria meistrivõistlustest osa enam kui 500 osalejat 11-st riigist. Eestit esindasid 24 sportlast, neli treenerit ja üks kohtunik. Võistluste tulemuseks oli 15 medalit:

Taekwondo – mitmefunktsionaalne spordiala. Taekwondo on üles ehitatud anatoomia, biomehaanika, füsioloogia ja füüsilise kasvatuse alastele teadmistele. Teaduslik lähenemisviis annab mitmekülgse ettevalmistuse võimaluse ja soodustab sportlaste harmoonilist arengut. Loe edasi…