2018

26.-29. aprillil toimusid Saku Suurhallis Euroopa meistrivõistlused viiel alal: sparring, jõuline purustamine, kompleksharjutused, enesekaitse ja hüppetehnika. Eesti koondis oli esindatud 51 sportlasega erinevatest linnadest ja spordiklubidest. Ühtekokku osales Euroopa meistrivõistlustel 1200 delegaati 33 riigist.

2011

21.-27. veebruaril Tallinnas Eesti Messikeskuses toimusid Euroopa Taekwondo Meistrivõistlused (ITF). Võistlustest võtsid osa sportlased neljas kategoorias: lapsed, juuniorid, täiskasvanud ja veteranid. Võistlejaid oli enam kui 20 riigist. Osalejad oli Eestist, Austriast, Valgevenest, Belgiast, Bosnia ja Hertsogovinast, Bulgaariast, Horvaatiast, Küproselt, Tšehhist, Taanist, Inglismaalt, Soomest, Prantsusmaalt, Gruusiast, Saksamaalt, Kreekast, Gröönimaalt, Itaaliast, Lätist, Norrast, Poolast, Venemaalt, Rootsist, Šveitsist, Türgist, Ukrainast.

2007

19.-21. oktoobril toimusid Tallinnas Saku Suurhallis Euroopa Taekwondo Meistrivõistlused (ITF). Osalejaid oli enam kui 30-st riigist. See oli esimene suur Taekwondo turniir Eesti Taekwondo Liidu jaoks, mis sai korraldatud nii kõrgel tasemel.